KÜLTÜR TURLARI

Kültür, bir mirastır ve her ülkenin de kendisine ait bir kültürü vardır. Asırların doğal olarak meydana getirdiği bir mozaiktir kültür. Birbirlerini etkileyen farklı kültürler daha farklı bir (Endülüs’te olduğu gibi) kültürü sunar bizlere. Mimaride, sanatta, kültürde, eğitimde, sosyal, ekonomik, tıp, mühendislik… Alanlarındaki gelişme ve buluşlar zamanla birbirlerini tamamlamış ve harika eser ve buluşları meydana getirmişlerdir.

İnsan dünyayı gezdikçe bu gelişmeleri ve farklılıkları daha net olarak görebilmektedir. Gezilen her ülke ve bu muhteşem mekânlar, insan için birer tecrübe, rehber olabiliyor çoğu zaman.

Vanderzee ailesi olarak Müslüman âlimlerin, mühendis, mimar, düşünür, bilim adamlarının… Dünya kültürlerini ne kadar etkilediğini yerinde görmek adına birçok ülkeye turlar düzenlemekteyiz. Dünyanın bugünkü teknolojik gelişmenin temelinde kimler nasıl katkıda bulunmuşlar? onları yerinde görmek…

Her seyahatin mutlaka olumlu bir sonucu vardır. İnsan, seyahat ettikçe olaylara bakış açısı değişir, olayları farklı yorumlar ve sahip olduğu kültürle gördüğü güzellikleri birleştirir ve harika sentezleri sunar dostlarına… Bu da kültürlerin insan üzerindeki en önemli etkilerinden biridir.

Huzurlu seyahat için her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz…

Copyright © 2016 Vanderzee | BALGAT MAHALLESİ ZİYABEY CADDESİ NO:24/1 ÇANKAYA / ANKARA TEL: +90 312 285 6025 FAKS: 0312 285 60 17

En Üst